| Heidi_4120 a întrebat:

Se poate sa returnez un telefon cumparat in oferta cu un abonament pe doi ani inainte sa se termine contractul sau trebuie sa platesc restul de bani din valoarea telefonului ca sa mi se termine abonamentul cu care l-am cumparat?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Trebuie sa platesti restul de perioada contractuala.

| JustAKid_1316 a răspuns:

De ce vrei sa dai telefonul? Mai bine platesti restul de bani care au m ai ramas de bani pe abonament si pastrezi telefonu...sau mai bine dupa ce platesti abonamentu integral vinzi telefonul(iti recuperezi banii si iti vine si tie ceva)

| fsss a răspuns:

Tre sa termini contractul de 2 ani.il returnezi numai in cazul in care nu functioneaza.contractu e contact.ai facut un abonament de 2 ani care trebuie sa dai in fiecare luna 50 ron ...ai de plata 50 de ron in fiecare luna indiferent ca mai ai telefonul sau nu!