| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna am si eu o pereche de pantaloni albi mie una imi plac foarte mult dar problema e ca in jos pe picior sunt buni numai la brau ma strang si nu stiu ce sa le mai fac daca nu imi placea asa mult ii aruncam dar imi plac si as vrea sa ii mai pot purta ce ma sfatuiti sa fac?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce simplu este de facut in casa, cu un pic de pricepere si rabdare.Doua pense cu putin adaos sau poti slabi tu fara nici o restrictie alimentara.Numai bine.

| RoseOfTheFire explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt grasa de fel sunt numai bine doar ca ei la brau ma strang si o sa incerc sa merg la o croitoreasa sa vad ce se poate face.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Se poate,sigur,ii explic eu telefonic,ier daca vrei sa slabesti tu, te ajut cu mare placere; repet :fara rastrictii alimentare, este probat pe propriul corp. Vointa sa existe.Mult noroc.

| Gabydulkich a răspuns:

Du-te la un croitr/croitoreasa si vezi ce iti spune