| Ciupiiiiiiii a întrebat:

Am si eu o problema, am sters din lista de mess vreo 200 d contacte, dupa ce am reintrat pe mess mi-au reaparut.
E din cauza messului?

Răspuns Câştigător
| camon12 a răspuns:

Asta este din cauza mess-ului deoarece a fost prea incarcat iti sugerez fa-ti alt id si baga pe cine vrei ca altfel o sai ai problema ai de nu o sa ti se mai vada scrisul la mess la alte persoane cu care vb asa ca fa-ti alt id!

1 răspuns:
| andreeadragutza22 a răspuns:

Probabil din cauza mesului sau nu ai sters bine id, am patit-o si eu si ma inervam:9 tot stergeam si tot reapareau si l-eam dat ing sau s-ar putea ei sa te ai be in listahappy si sa te bage din nou funda?:X