| anonim_4396 a întrebat:

Am so eu o mare, mare problema!
Am primit un iphone tp99 de 4 gb din china. Modelul de iphone inca nu a aparut pe piata. Dar nu am incarcator.crying
am cautat peste tot, dar degeaba (la magazinele de specialitate).
In cutia lui era un incarcator care nu se potrivea.sad. Va rog sa-mi dati si mie un sfat, ceva. A si inca ceva. Cand l-am pornit prima data scria GENT.

2 răspunsuri:
| ZapaciLaa a răspuns:

Trebuie sa astepti pana apate si la noi( cine stie candlaughing ). nu ai alta modalitate

| beatricelbd a răspuns:

Cred ca poate poti sa comanzi de pe internet