| Izzabella26 a întrebat:

Buna! Am tot cautat raspunsuri aici dar nu am gasit, am cont myElectrica dar din pacate am pierdut telefonul si nu mai stiu nici emailul pe care a fost facut contul nici nu am acces la vreun email, aveam datele contului scrise pe ceva si nu mai gasesc nici asta.
Cum pot reseta sau sterge un cont myElectrica daca nu mai am acces la email, nici macar nu stiu adresa de email pe care a fost facut sa pot face altul nou?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fa-ti un cont de e-mail functioal, dupa care mergi la Electrica si cere-le sa-ti schimbe contul MyElectrica la noul e-mail.

| Cipi1212 a răspuns:

Fă-ți un nou email ca să poți folosi același cont MyElectrica.