| ogainarandom a întrebat:

Bună! Am un boloboc de 40 mm pe 5 mm și lichidul pe care îl contine nu este galben, ci este transparent. incolor. Nu am mai văzut astfel de boloboace iar când l-am găsit prin casa m-am mirat.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, exista si asa ceva.

| johnnny123 a răspuns:

Si care este intrebarea?

| ogainarandom explică (pentru johnnny123):

Întrebarea este dacă se găsesc astfel de tipuri de boloboace.

| johnnny123 a răspuns (pentru ogainarandom):

Din moment ce ai deja unul, nu rezulta ca se gasesc? Sau crezi ca ai tu unicul exemplar care a existat vreodata?

| ogainarandom explică (pentru johnnny123):

Nu cred ca am unicul exemplar, nu m-am gândit la asta, ideea era ca poate s-a decolorat, nu știam exact ce s-a întâmplat cu el.