| NeckyAndreea a întrebat:

Am un cont pe un site si vreau sa pun niste poze.Si sunt unele poze care se misca sau sclipesc si nu le pot pune pentru ca spune ca trebuie sa am *JPG. Ce e ala :*JPG?

2 răspunsuri:
| frdthebest a răspuns:

JPG este un format la poze iti dai seama daca e JPG daca dai click dreapta pe poza te duci cu mousul jos pe properties si iti arata acolo format: JPG de ex daca nu e JPG te duci la google si scrii "ce format ai u ex: BMP TO JPG" si o sa gasesti situri de convertit!

| KorpiklaaniV a răspuns:

Sau.cel mai simpluuu straight face...dai clik dreapta, la poza dai remane si stergi ce ai acolo si pui la sfarsit :.jpg