| me1oo a întrebat:

Buna am un nokia 5200 si am casti pentru el, de 2 zile imi face figuri accesoriu neagreat, ati patit vreodata asa ceva? pot sa fac ceva? si uneori mai merg si se aud, castile sigur nu sunt stricate dac le bag la alt telefon merg

2 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Dah...Stiu povestea. Nu prea ai ce face.
Eu de ex ca sa nu imi mai apara accesoriu neagreat il scap "din greseala" pe jos sau si in pat si merge.hee hee

| lp a răspuns:

Foloseste un ac si trage putin de tablita aia unde untra jacku.Eu am patit ceva de genu la un Nokia 6300.