| BarbieNuMaiViseaza a întrebat:

Am un Nokia N97 si am activat la el o optiune.Atunci cand ma suna cineva imi spune cine ma suna, vocal.Si acum vreau s-o dezactivez dar nu mai stiu de unde.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Alleee18 a răspuns:

Buna.sa ti zic eu.acolo unde ai selectat tonul de apel adica general silent meeting si restul trebuie sa ai undeva la optiuni personalize... da acolo si undeva intre ultimele randuri ar trebui sa ai cum sa o dezactivezi.eu am Nokia 5800 dar e tot pe acolo. fundita?