| anonim_4396 a întrebat:

Am un nokia6300 si in meniul lui nu am calculator asta ar insemna sa-l duc la un service sa-mi puna alt soft, m-am interesat si costa 50 lei.Am gasit pe net o aplicatie pentru a pune pe tel calculator doar ca mie nu imi merge acea aplicatie.Ma puteti ajuta sa imi pun pe tel calculator? am incercat sa pun eu alt soft dar mie cablu usb nu imi merge la tel nu il recunoaste calculatorul din cauza ca eu am windos vista iar driverul de la usb e pentru xp.va rog daca se poate un program pentru usb sa fie pentru vista si acest program pentru calculator pe telefon nokia6300.

1 răspuns:
| asko a răspuns:

Daca iti faci un update
i have done the up date to V05. 00 and the calculator is still there in organiser 5th one down
sa fie versiunea 5. 00 de soft
incearca cu
http://europe.nokia.com/......are-update