| JBStandsForMe a întrebat:

Am un telefon LG GS290 Cookie Fresh. Functioneaza foarte bine, numai ca are o problema: nu pot trimite mesaje! Apas pe "Trimitere" si imi apare in folderul "De trimis". Apoi, dupa un timp, imi scrie ca trimiterea a esuat. Prietena mea avea aceeasi problema, insa a rezolvat-o, scriind un cod la "Centru de mesaje". Am incercat si eu si nu pare sa functioneze. Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| crazygirlyo a răspuns:

Incearca sa suni la un operator de la reteaua care esti.si eu am patit la fel.ai nevoie sa introduci un numarul de la nu stiu ce centru. mi se pare pare undeva la setari mesaje texthappy. suna si ia legatura cu un operator! o sa mearga dupa :d.