| Sophie90 a întrebat:

BUNA! Am un telefon sony ericsson w205 si este cineva care ma tot suna si nu stiu cum sa scap de el si as vrea sa stiu daca se poate sa fac ceva ca sa nu ma mai poata suna sau sa nu imi mai apara cand ma suna( adica sa il respinga), findca nu vreau sa imi schimb numarul.Multumesc!

1 răspuns:
| simaalex98 a răspuns:

Daca te suna cu numar ascuns il reclami la politie...e o infractiune... daca nu ii dai din optiunile telefonului sa nu mai poata sa te sunewinking