| madyOoO a întrebat:

Buna as avea s eu o intrebare cum as putea sa imi recuperez parola de la hi5 mi sa spart de curand hi5 si nu mai pot intra ce as putea face va rog ajutati-mahappyhappyhappyhappy

5 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Hi5 - > forgot your password

| Iuliutzzza18 a răspuns:

Dai acolo unde scrie "mi-am uitat parola sau recuperare parola" nu mai stiu sigur dar infine, intri acolo si te pune sa scrie adresa de e-mail aia cu [.]@yahoo.com si intri pe mail si iti da sa faci alta parola, o sa iti vina un mesaj cum sa iti schimbi parola, intri pe mail si scrii o parola care vrei si gata :*

| girl17 a răspuns:

Dai acolo la mi-am uitat parola.si iti scrii adresa ta de email pe care ai facut contul la hi5.si iti vor da un mesaj si dai acolo si iti pui o parola...noroc

| girl17 a răspuns:

Dai acolo unde scrie mi-am uitat parola, pe urma scrii adresa de email pe care e facut hi5 si primesti mesaj pe emailul ala si iti scrii o parola nou.succes

| madyOoO explică:

Prb e ca hi5 nu mi l-am facut eu si nu e facut cu mailu meucrying aia e prb sad