| Llillium a întrebat:

As dori sa aflu mai multe informatii legate de ceea ce presupune cazarea la camin. Spre exemplu,daca vreau sa stau cu cineva anume in camera de camin,trebuie sa fac o cerere(de asemenea, pot doar eu solicita acest lucru sau si cealalta persoana trebuie la randul ei sa depuna o cerere)? Multumesc

1 răspuns:
| Smileygirl23 a răspuns:

De obicei, depinde de politica facultatii si a caminului respectiv. Lucrurile astea le afli cel mai sigur de la administratia caminului respectiv. De obicei, ambele persoane fac o cerere/ trimit un email in care specifica ca vor sa stea impreuna.