| Angelina1 a întrebat:

Buna! As dori sa stiu cat dureaza un consult la un cabinet de medicina muncii, doresc sa ma inscriu la concursul de suplinitori de anul acesta si inscrierile sunt pe 1 septembrie. Am toate actele, mai am nevoie doar de adeverinta de la medicina muncii. Se poate da adeverinta intr-o zi? Se plateste la aceste cabinete? Multumesc.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, de două ori

| Sophieka a răspuns:

Pai ce adult serios si matur esti din moment ce nu le poti da un telefon sa ii intrebi toate acestea?

Nu trebuie sa te prezinti, nu trebuie sa stie numele tau.

| Angelina1 explică:

Am inceput sa-mi pregatesc actele mai tarziu, mai e o singura zi, sunt o gramada de acte, urmeaza sa sun maine, m-am uitat pe site-uri astazi tarziu cand cabinetele erau deja inchise, am pus o intrebare ca voiam sa merg la sigur, sa mai scutesc din timp, nu e cazul sa judeci, stii raspunsul bine, nu-l stii, treci peste.

| Wr3nch a răspuns (pentru Angelina1):

Se da in juma de ora, pretul depinde de cabinet, cel mai ok e sa sun si sa intrebi cat costa si daca evalueaza apt pentru invatamant, deoarece sunt unele care fac medicina munci, dar generala si nu te ajuta.