| Georgyana98 a întrebat:

as putea sa va rog ceva?

imi puteti spune cum as putea pune accente la cuvinte?

cum ar fi la rentree in franceza la penultimul e trebuie pus accent cum pot face astaa?

Dau fundita mareeeee! 1 happywinking

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poti folosi tasta alt+taste numerice. De pilda, alt+130=é. Si mai sunt o gramada de combinatii. Incearca-le sa vezi ce litere cu accent iti dau. Deci, intotdeauna, cu alt, 3 cifre.

| Laura a răspuns:

Ai nevoie de un pix și o mână. Se ia pixul în mână, îl pui pe foaie deasupra literei căreia vrei să îi pui accentul, și îl pui. Dar e cam complicathee hee

| together4ever a răspuns:

Rentrée

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta vreau sa stiu si eu crying