| alexturza a întrebat:

BUNA! As vrea sa aflu cum pot sa descarc melodi de pe calculator si cat timp ma ia sa astept pana ce telefonul se conecteaza cu calculatorul. Da am cablu de date si pc (pentru cei care nu stiu ce inseamna pc este un program de unde poti sa descarci melodi ). Va rog raspundetimmi corect si va dau o fundalove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| RazzyFUnik a răspuns:

Pai conectarea se va face instant
copierea depinde doar de tipul cardului adica rata de transfer mb/s

2 răspunsuri:
| Xennofull a răspuns:

Dupa ce asalbezi calul USB coectarea sa va face automat si pe dextop iti va aparea folderul telelonului, il deschis pe''opening folder''(sau cv gen)... apoi selectezi melodiile si le introduci pe telefon. apoi dai ejct USB si gata...Sau poti sa iti cumperi un cititor de card si e mult mai simplulaughing

| IngerashAlexutza a răspuns:

Uite cum trebuie sa faci. Acum intrebarea este daca ai cablul USB. Il conectezi si dai la ''Stocare masa''(parca asa era). Apoi intri pe un site in care poti descarca melodii...ca de exemplu ''Fisierul meu'' sau ''Hot files''. Dupa dai save la ce iti zice acolo ca sa download-ezi apoi iti alegi unde vrei sa salvezi melodia si astepti pana numaratoarea ajunge la 0. Si dupa atasezi la ce iti dadea telefonul la ''Opne folder'' si apoi la''Sounds'''(sau ce ai tu). Si Gata.