| 99NYC a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o tableta intre 250 - 350 ron, si nu prea stiu dupa ce sa ma uit. Poate sa fie si la mana a doua. Am auzit ca la multe (la preturile astea) nu le merge bine touchscreen-ul. Cel mai mult ma intereseaza sa mearga bine pe YouTube. Am vazut multe promotii in magazine dar cand ma uit la ce firme au pe ele mi se face rau... utok si mai nu stiu ce laughing Voi ce tableta imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| ToffyNR1 a răspuns:

Eu am o tableta Prestigio MultiTab 7.0 Ultra+ si merge foarte bine.Nu am nici o problema, de nici un fel, nici macar touch-screenul nu imi face probleme.O am de prin luna octombrie anul trecut, cumparata cu 300 de lei, noua.La banii astea sunt destul de multumit, pentru ca sunt altele si mai scumpe care deja erau cu probleme dupa primele doua luni.

1 răspuns:
| jawbreaker a răspuns:

Daca ai Digi şi îți este contractul pe terminate, anunță-i că vrei să-l reziliezi şi am auzit că oferă tablete la preț bun să te fidelizeze. Nu în toate oraşele însă. Întreabă întâi să nu rămâi fără ambele!