| 0ZZI a întrebat:

--Buna! happy as vrea sa imi dati niste site-uri/magazine din Romania care sa vanda figurine din filmul "Battleship" ( din Bucuresti )
--Nu vreau raspunsuri inutile doar ca sa treceti peste intreabre
--Ma ajutati?... dau funda pentru primul raspuns care o sa ma ajute ( evident ).

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, am căutat peste tot nu există aşa ceva în România sunt site-uri în America dar la noi "pauză" îţi urez succes sper să găseşti...

| 0ZZI explică (pentru Brâncuşi):

Stiu asta... si eu am cautat si nu exista! dar ma bazam pe faptul ca poate nu am cautat bine

Întrebări recente