| Maariiaa a întrebat:

As vrea să imi sterg un blog. Daca m-ati putea ajuta v-aşi fii recunoscătoare. Îmi spuneţi doar unde trebuie să merg si eu urmez pasii. Mulţumesc! Aştept cît mai multe răspunsuri!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra la ''Configurare generala''. In aceasta subsectiune, la sfarsitul paginii ai textul-link: "Stergerea Blogului dvs." In pagina aparuta, in caseta de pe randul 2 scrie DELETE si apasa "Sterge". Imediat o sa primesti un e-mail de confirmare a stergerii.