| anna19g a întrebat:

As vrea sa ma inscriu acum in sem II la universiteatea nucolae titulescu din buc si am o dilema.Sa ma inscriu la id sau la zi? Ca nu prea vreau sa-mi pierd vremea pe la cursuri si nici sa am problema cu restantele. Am auzit ca si la zi nu prea trebuie sa te duci si nu au problema... Stiu ca ai max 3 cursuri/zi. Ms.

1 răspuns:
| PassingBY a răspuns:

Dacă eşti capabilă să înveţi fără să îţi explice cineva, poţi alege varianta id. Interesează-te, totuşi de avantaje şi dezavantaje. Şi nu. Nu e adevărat că la zi nu prea trebuie să te duci. Asta o spun numai cei care de abia trec anul. Dacă vrei să înveţi, atunci trebuie să te ţii de şcoală.