| RaresZaharia1991 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot utiliza o copie de buletin pentru inchirierieri de biciclete de la centrele velo.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| BountyWG a răspuns:

Salut! Da poti.Am incercat si eu.Acum depind de om. Daca el vrea da, iar daca nu nu
De multe ori nu prea se poate caci ai deja originalul asa ca nu face nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoesc, buletinul este un fel de garantie ca aduci bicicleta inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Doar daca cel de acolo se face ca nu vede. Dar daca nu este al tau, NICI SA NU INCERCI!