| bvampeires a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cum se numea acel suport pentru eprubete, ca nu imi pot aminti, stiu doar ca e un cuvant de 6 litere. Funda pentru cel mai rapid si corect raspuns.

Răspuns Câştigător
| TangerineP a răspuns:

Stativ se numeste))

8 răspunsuri:
| fosnet a răspuns:

Stativ.

| CEA a răspuns:

Ce usor e sa-ti faci tema la chimie fara sa dai de inteleslaughing

| bvampeires explică (pentru CEA):

Nu draguta, trebuia sa invat pentru testul la chimie si stiam de un suport de eprubete, dar pentru ca nu am scris in caiet, pentru ca profa nu ne-a zis decat oral nu si in scris nu-i mai stiam numele, dar stiam ca-l asociasem cu un cuvant de 6 litere. Eu n-am nevoie sa-mi faca altii temele, stai linistita.

| bvampeires explică (pentru CEA):

Ca tot venii vorba, la test n-i s-a dat imagini cu ustensile de laborator, stativul era printre ele. Deci... mi-a folosit sa intreb.

| CEA a răspuns (pentru bvampeires):

Nu te agita asa.Am facut doar o observatie si cred ca esti a 7 a deci nu imi vorbi mie cu "draguta" ca nu sunt una dintre colegele tale.

| bvampeires explică (pentru CEA):

Care-i problema ca ti-am spus, draguta? Daca nu stii ce inseamna acest cuvant, cauta in DEX, acolo vei gasi cea mai buna explicatie.

| CEA a răspuns (pentru bvampeires):

Stiu prea multe pentru a ma certa cu un copil.