| ElEnNnUtZzZa a întrebat:

Aseara (26iunie2011)mi-am sters contul de hi5 iar acum vreau sa-l reactivez.cum fac pentru ca acum nu mai apare butonul de reactivare si spune "Acces refuzat" "Nu ai dreptul sa accesezi aceasta pagina"... Ce fac va rog mult ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Pitycot_8635 a răspuns:

Din pacate nu mai poti sa il iei inapoi, dar nici sa iti faci alt cont pe hi5 pe emailu cu care a fost facut cel dezactivatwinking

2 răspunsuri:
| Mada_4034 a răspuns:

Pey intra pe cont scrie parola si id apoi dai reactivare si gata fUnDyTzA?

| ElEnNnUtZzZa explică:

Mada daca mergea sa dau reactivare nu mai puneam intrebarea...winking