| KennenX a întrebat:

Azi mi-am cumparat un LG Optimus NET P690 si e prima data cand folosesc un astfel de telefon si as vrea si eu sa stiu cum folosesc Wi-fi-ul si as mai vrea sa stiu si ce avantaje si ce as putea sa fac cu acest telefon. Ofer funda pentru cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| hunterpainting a răspuns:

La wi fi-ii dai sa caute si daca gaseste o retea la care te poti conecta ai net moca

in rest e ca alte telefoane filmezi, faci poze, stai pe net, suni, dai mesaje, etc.