| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Cand a fost Adriana Bahmuteanu si cu Vica la Te pui cu blondele au castigat ele banii sau blondele? Dar cand au fost Pepe si Ozana Barabancea? Ca nu amputut sta pana la final!

Răspuns Câştigător
| NeymarJr11 a răspuns:

Adriana si Vica au luat 60 si ceva de milioane. Pepe si Ozana se dusese pe 300 dar pierdusera la o blonda. Funda

1 răspuns:
| snzpaul a răspuns:

Vica & Bahmu, s-au oprit acolo la 3 blonde și au luat ceva verzișori.
Pepe a vrut să câștige mult, a picat la ultima blondă și a plecat acasă cu nimic.