| anonim_4396 a întrebat:

Cand intru sa imi verific mail-urile... nu stiu unde sa dau ca sa imi vad toate mail-urile noi pentru ca pe alt id imi apare altfel sia colo stiam cum sa umblu.
Va rog daca stiti voi unde trebuei sa dua sa imi verific mail-urile, sa imi spuneti

Pe noul id ca sa imi verific mail-urile apare cam asa : scrie mare " my profile" dupa " updates" dupa "contacts" dupa "account info "

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca ai citi cu atentie TOT ce scrie pe pagina, ai constata ca poti sa setezi pagina pe yahoo mail classic si atunci te-ai descurca. Sau, te-ai descurca si fara sa comuti pe classic. Dar "e grele" cititul asta, mai ales cand e in engleza.

| hamsterx a răspuns:

Mai bine intrii pe google scrii : yahoo mail
si dai acolo, te loghezi cu idul tau si parola si gata. sper sa functioneze. pup:*