| anamaria93 a întrebat:

Care stiti ce se poate face cu parul sa creasca? Parul meu e mediu si cam cret. Si face sa para cam scurt. Daca il impletesti iti creste? Sau ceva? Am nevoie sa stiu ca o sa vina pozele de clasa a 8-a si nu stiu cum sa ma fac la par... Daca stiti ceva frizuri pentru. scoala pentru. par mediu... Dau funditaaaaaaaaaaaa!

2 răspunsuri:
| adinaclara07 a răspuns:

Buna, poti sa iti prinzi parul intr-o parte cu o fundita sau ceva dragut, si sa il intinzi cu placa

| isis5001 a răspuns:

Legat de cresterea parului eu stiu de metodele acelea traditionale.
Eu am avut mult timp probleme cu parul( nu crestea si se rupea) si am folosit o masca compusa din putin ulei de ricin, galbenus de ou, ceai de galbenele si fiole de vitaminele A si E ( se iau de la farmacie). La mine a avut efect.