| Symo1 a întrebat:

Buna!
Ce cadou i-as putea face dirigintei de ziua ei? dau funda! Si scuzatima daca am gresit categoria!

Răspuns Câştigător
| Fashion a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un buchet mare mare de flori sau un ghiveci cu o orhidee! orice femeie rafinata si care iubeste eleganta apreciaza aceasta floare. daca nu, ai putea sa-i cumperi o casetuta de argint(o casetuta de bijuterii) micuta care costa cam in jur de 30-50 lei si se pot gasi la orice florarie.
sau daca nu, du-te la o florarie moderna si cere-i sfatul vanzatoarei. trebuie sa aiba ea ceva frumos pentru o zi aniversara! :X :* fundA?

5 răspunsuri:
| Guster a răspuns:

Http://www.breslo.ro/Shop/guster
poate o brosa, un colier?

Răspuns utilizator avertizat
| εʟεпα a răspuns:

Un inel.sau o fantana de aia cu apa.Sau o perina si tu sa fii pe perina! Cred ca e cel mai frumoss.varianta a 3-a.O sa te tina minte toata viata!

| dyapapusik a răspuns:

Set bijuterii
set vase
banihappyhappy
o zi la coafor, manichiura.etcbig grinbig grinbig grin
parfum.

| dyapapusik a răspuns:

Set bijuterii
set vase
parfum
banilaughing
o programare la salon de infrumusetarebig grinbig grin: