| byapiki a întrebat:

ce mai faceti? Cum imi pot face un cont pe Google?

5 răspunsuri:
| Emanuelm a răspuns:

Intra pe gmail.com si in dreapta sus scrie create new account. Completeaza formularul respectiv si e ca si-al tau.

| a răspuns:

Este foarte simplu.ai in partea dreapta sus la pagina de start un buton ma rog nu e chai buton dar intelegi tu unde scrie conectati-va.dai acolo si iti crese sa introduci adresa de e-mail parola dar sun sigura ca o sa iti dai seama ce trebuie sa faci dupa ce intrii acolo si o sa iti trimita pe mial o confirmare parca dar nu sunt sigura ca eu il am de mult sper ca te-am ajutat

| MiSSyoUNow a răspuns:

Deschide google.apasa "conectati-va" si iti apare unde iti bagi userul si parola si tot acolo gasesti si "creati un cont gratuit". sper ca ti-a fost de ajutor. funda?