| MyRuXzZzA a întrebat:

Ce mai faceti? Uitati care este intrebarea mea Nu pentru mine, pentru o colega. Ea are media generala pana acum(e in clasa a 7) cam...8,5, nu stiu sigur...Este din Tg-Jiu. Intrebarea mea este, la ce liceu poate intra cu media 8, 5 sau 8, 6 nu stiu sigur. Si pe ce profil? Pe filologie poate? Sau la ce liceu? In Tudor poate intra? Am nevoie de raspuns. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Si eu sunt din Tg-Jiu si invat la Tudor iar anul acesta cea mai mica media de intrare a fost 8, 38. Daca are media asta si dupa ce da examenele atunci are sanse sa intre in Tudor!