| BiaBubulina a întrebat:

ce parere aveti: aici e TPU, si toti ne bucram, intrebari inteligente noi publicam, iti bati joc de mine ori ma ajuti, aici e TPU si zici ce ai de spus! laughing

Răspuns Câştigător
| abcdefgh a răspuns:

Dragutz!big grin Chiar imi place!:*:*tongue ps: fara partea intrebari inteligente.laughing Bravo pentru rimabig grin:*

7 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Aaaa, mai ai de lucrat

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,nu's aici sa'mi bat joc de minewinkingajut cum pot, cu ceea ce cunosc, stiu!happysucces!

| Pikachuuu a răspuns:

Nu-mi place. big grin. Se poate si mai bine. dar bravo oricum.

| BiaBubulina explică:

O porcarie mia ziso o fata

| ioanaioana a răspuns:

Exact fata! laughing

| Raul_7987 a răspuns:

Ai dreptate. Am vazut multe raspunsuri la misto, dar am vazut si multe intrebari puse la caterinca.

| perenasop a răspuns:

Este-o comunitate plina de romani si altii,care vor sa se ajute unii pe altii, este o specie rara pe aici, ca hackeri sunt mari la numar chiar aci.Bibiku si Shibaa se apuca de compus, speram ca lumea are ceva de spus.multe urari de bine va urez la toti, sa speram ca viata va fi numai roz big grinbig grin

Uite o continuare... Sper ca iti place.in legatura cu prima parte? Calumea big grin