| Kesha1428 a întrebat:

Ce rețete de prajitura care sa nu contina lapte si multe oua stiti?

7 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Repostează la *Gastronomie*. Aici nu cred că vei găsi răspunsurile dorite.

| Kesha1428 explică:

Apropo:ceva in afara de clatite!happy

| Anne006 a răspuns:

Nu stiu daca consideri si u asa, dar pot pune si salamul de biscuiti ca o prajitura. Si se face si repede. Asa. prajiturile au creme si cremele au clar oua in ele.

| Kesha1428 explică (pentru Anne006):

Am facut deja salam de biscuiti...si poate sa contina oua.dar nu multe, 5-6 oua.Merci!

| SEBASTIANDER a răspuns:

Fraieri+destepti si o sa iasa o mancare super buna!

| Azrael a răspuns:

Negrese. Nu iti trebuie oua, lapte si d-astea este de post si e Foaaaarteeee bunaaa! Poti pune si nuci sau stafide ...eu unul urasc stafidele.