| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa faci atunci cand esti plictisit la lucru, avand la dispozitie un pc? Deseori termin mai repede decat ar trebui ceea ce trebuie sa fac la lucru si nu am chef sa mi se dea iarasi ceva nou de facut in aceeiasi zi. Lucrez ca student, dar totusi nu as vrea sa dau o impresie proasta.Am nevoie de un site unde sa citesc ceva interesant, dar acel site sa nu contina multe poze si sa nu fie prea colorat ( sunt alte persoane care imi pot vedea ecranul de departe)... Aveti si alte sugestii inafara de citit?

Răspuns Câştigător
| RedDeath a răspuns:

Citesti... lecturezi daca vrei. Te documentezi cu privire la diferenta dintre aparate digitale profesionale si ma istiu eu cate feluri. Afli ce gen de lecturi iti plac, studiezi curentele in pictura, literatura, ai atatea subiecte... Poti sa te documentezi in boli, in,,, orice!

1 răspuns:
| miTzuliK93 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un site de discutii intense. Un exemplu ar fi diseara.ro.