| lllarisaa02 a întrebat:

ce se intampla daca vorbesti urat intr-un comentariu pe youtube si mai multi te raporteaza? Sterge comentariul sau imi inchide contul? si daca imi inchide contul, mai pot sa-mi fac altull? Sau poate sa faca in asa fel sa numai pot accesa youtube-ul deloc?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de ce hotarare ia conducerea YouTube. De regula, pentru prima abatere si daca nu este prea grava, vei primi un avertisment si se va sterge comentariul, daca ai incalcat regulile.