| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a întrebat:

Cei care il cunosc pe doctorul Nocivin de la Spitalul Militar din Constanta imi puteti spune ce program are? Stiu ca are si cabinet particular dar pe mine ma intereseaza cel de la spital...am auzit ca este de dimineata si uneori dupa ora 16 insa nu sunt foarte sigura.Multumesc! Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| AsiSoyYo a răspuns:

Este dimineata de la 8:00 si sta pana pe la 12:00... sper sa te ajute

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F bine arati in poza happy ce problema ai? poate iti pot recomanda si un alt doctor. intra pe mess la alin_900733.