| 25Valerika25 a întrebat:

Buna cine imi poate da toate temele de scoala (nu de vacanta) pentru cl.a-6-a la matematica, l.romana,fizica,istorie etc.tot ce puteti gasi. URGENT! FundaVOT!

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Fiecare profesor are temele si cerintele sale. Unii nici nu dau teme deloc, doar de invatat. Nu exista teme general valabile la orice profesor/scoala din tara, asa ca nu cred ca are rost sa cauti pe cineva sa ti le dea. Apoi nu prea renteaza nici sa iti faci temele de vacanta, ca fie se schimba profesorii, fie uita de pe un an pe altul. Apoi mai merge sa zici ceva gen ai pierdut sau scapat in apa caietul, in cel mai rau caz iei o nota mica prima nota, dar poti dupa aia recupera si scoate medie mare. Nu merita sa muncesti toata vara la niste teme doar pentru o eventuala nota, care in 90 % din cazuri nici nu se acorda.

| quantshop a răspuns:

Daca ai vrea sa inveti in avans notiuni de matematica de clasa a VI-a poti parcurge lectiile video postate pe https://www.youtube.com/user/RezolvariMatematica.

In ceea ce priveste celelalte materii, din pacate momentan nu te pot ajuta :(.