| Anonymussy a întrebat:

Cineva mi. a spart id de mess. Vreau sa stiu cum pot sa il recuperez. Am nevoie de orice raspuns. Va rog frumos sa ma ajutati sunt disperata. (si va mai sp ca am uitat raspusurile de la intrebarile secrete)

4 răspunsuri:
| KungFuBoy a răspuns:

Buna,in primul rand id-urile nu se sparg.sau mai stiu eu cum zic unii, care doar ziclaughing, parolele id-urilor se afla, cum? nu stiu, dar oricum persoana te cunoaste bine, ori chiar a nimerit parola, cat despre a recupera id-ul. nu stiu daca mai poti face cevathinking deoarece nu mai nici raspunsurile de la acele intrebari secrete.

| Anonymussy explică (pentru KungFuBoy):

Sa sti ca exista. Tocmai mi-am aflat parola :-P

| KungFuBoy a răspuns (pentru Anonymussy):

Uimeste-ma si pe mine cum! bineinteles daca dorestihappy

| Anonymussy explică (pentru KungFuBoy):

Nu merge chiar la toate dar poti incerca asa
1-intra pe yahoo.com
2-da clik pe am uitat parola
3-scrie id pe care vrei sa il spargi
4-si daca nu are o alta adresa alternativa te pune sa raspunzi la intrebari
5-chiar da ca nu sti intrebarile la prima pui qwerty si a doua asdfgh
Daca merge ce primesc?