| Sophie90 a întrebat:

Buna cu as putea sa fac un video cu pozele mele si sa aleg si eu melodia care o vreau pliz ajutor.Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| puker a răspuns:

Windows movie maker - ai video track si audio track.

| andy_3924 a răspuns:

Incearca cu Format Factory (http://www.formatoz.com/). Poti transforma in mai multe formate de video si poti adauga si sunet. Uita-te putin prin optiuni si iti vei da seama repede.

| brokenoxi3 a răspuns:

Movie maker.este usor de folosit si bagi usor pozele si meloodia iar dupa aceea dai save si iti salveaza in pcu. succes happy

| Geeeo21 a răspuns:

Voxis-tell me everything sau Azuro- Ti amohappy