| DelphhiN a întrebat:

Buna cu ce program va modificati pozele? e bun? care este cel mai bun? as dori sa imi fac o poza in care doar eu sa am culoare iar restul sa fie alb negru si multe alte feluri dar aia in special...imi puteti a un link de unde sa-mi downloadez si eu acest program? mersi funda logic:*

5 răspunsuri:
| Seniorithabebi a răspuns:

Eu folosesc photoscape. Dar eu cred ca cel mai tare e photoshop.

| anonymousexpert a răspuns:

Buna. Dupa parerea mea cel mai bun program pentru editarea fotografiilor este Adobe Photoshop CS5 Extended. In acest program poti face culoare selectiva (adica ceea ce ai cerut tu mai sus) si foarte multe altele.
- Programul poti sa il downloadezi de aici: http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop/
- Aici ai un tutorial (exemplu) cum sa faci ceea ce ai cerut tu mai sus: http://creativemonkeyz.com/tutoriale/photoshop-09-culoare-selectiva/

| Melindutza a răspuns:

Poti incerca sa descarci "Picasa 3" de pe net.eu il folosesc si e fain big grin

| Madzzz a răspuns:

Eu folosesc photoshop si picnik si te descurci foarte bine.