| kuroko1123 a întrebat:

Buna :-)
cum adaug melodiile de pe youtube cu tot cu video in winamp si cum fac sa adaug mai multe melodii odata >- gen mixaj cu 50 video?
fundita! kiss
:-x

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Trebuie sa convertesti acele videouri ca sa poti face asta!
Daca inteleg bine vrei ca toate video-urile sa fie intr-un singur fisier video,nu?
Descarca Freemake Video Converter,pune toate video-urile in convertor, sus la dreapta vei vedea un buton cu puncte, dai clic pe ea, automat iti va strange toate fisierele video in unul, apoi alegi formatul care vrei (iti recomand : Avi) si convertesti! Cand e gata, clic drept pe video =deschide cu winamp! Succes!