| anonim_4396 a întrebat:

De alalteieri nu-mi merge internetul de la ClickNet si as vrea sa stiu ce are? Cateodata cand aprind modemul imi merge cate 5 min apoi iar nu mai merge, dar toate ledurile de la modem sunt aprinse. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Suna la romtelecom au cablu prost... ce tp de modem ai speedtouch, Huawei... daca ai speed touch si iti apare power cu rosu sau portocaliu inseamna ca ai tensiune mica la prizaz si nu functioneazabig grin

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Toata lumea se plange de ClickNet! incearca sa dai un restart la modem!

| claudiu97 a răspuns:

Am incercat cu restart si nu merge si e speedtouch dar sunt toate ledurile verzi...si nici nu clipacesc cum ar trebui s'o faca