| Smiley a întrebat:

De cateva zile nu imi pot schimba poza de pe mess? Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Eroare.Ţi s-a şters ceva din Yahoo Messenger(Program Files). Încearcă să îl dezinstalezi.

| DonAnonymius a răspuns:

Eroare.Ţi s-a şters ceva din Yahoo Messenger(Program Files). Încearcă să îl dezinstalezi şi să îl reinstalezi.

| hatze a răspuns:

Asa am patit si eu! dar in timp se va remedia problema! ast funda!

| aLL3xandra97 a răspuns:

Nu esti primul/prima care pune intrebarea asta big grin. Asa patesc toti. Cred ca este o problema de la YAHOOO!

| argintviu21 a răspuns:

Sa'ti instalezi windows-ul, unul mai nou tongue