| Georgyana98 a întrebat:

de unde pot schimba aspectul de profil de la hi5?

funditawinking

Răspuns Câştigător
| Doar eu_5952 a răspuns:

Te logezi pe hi5 dupa care dai la profilul meu->in stanga avatarului tau este si "modifica aspect" dai click->apoi iti alegi un aspect(sunt foarte multe)->apoi dai la "utilizare aspect"
winking
sper ca te-am ajutat
batting eyelashes

3 răspunsuri:
| shlerlyn4 a răspuns:

Buna...deci intri pe hi5 dai la ·profilul meu· si in stanga mai jos de poza ta putin este acolo ·modifica aspectul· si dai acolo, iti alegi aspectul si daca vrei sa vezi cum iti apare pe pagina ta dai examinare daca vrei sa il pui pe acela care l.ai vazut dai direct utilizare aspect.

Sper ca te-am ajutat

| CurcubeuInCulori a răspuns:

Intri la "Profilul meu" si dai acolo in stanga la "modifica aspect

| MarryRose a răspuns:

Intri pe hi5, dai pe Profilul meu, si sub poza cauti unde scrie MODIFICARE ASPECT... si alegi ce aspect vrei. SUCCES!:d