| EuSiCuMine_5982 a întrebat:

Din greseala am apasat nu stiu pe unde...si pe mess cand dau enter imi da cu un rand mai jos...adica nu trimite. Unde pot da ca atunci cand apas pe enter sa trimita mesajul?

Răspuns Câştigător
| gabitza_6878 a răspuns:

Ctrl+shift+p-->messages -->pressing enter in a message window--> bifezi prima optiunewinking

3 răspunsuri:
| DiAnne_8069 a răspuns:

Poti da pe ''send'', sau cred ca trebuie sa apesi de 2 ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta sincer...nu stiu, dar ai putea sa dai clik pe send ca sa trimiti mesajul

| malina_7817 a răspuns:

Intri acolo la 'messenger' -->'messages' -->si apoi a 2a 'pressing enter in a message window' si selectezi prima ' sends the message'