| BlondaSweet_8766 a întrebat:

Buna dragii mei, am si eu o intrebare : Eu am parul blond inchis si vreau sa il mai deschid la culoare de pe cale naturala. Imi puteti spune cum pot face asa? Am auzit ceva de musetel dar imi poate explica cineva ce trebuie sa fac si cat si cum sa fac pas cu pas? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alle3xandra a răspuns:

Eu stiu ca daca iti dai cu lamaie(sucul de la lamaie) ti se deschide parul.Adica stiu ca o prietena de-a mea,si-a dat cu sucul de la lamaie si l-a mai deschis, iar cu musetelul, stiu ca faci ceai si te clatesti cu el happy Sper ca te-am ajutat.Te pup :*

1 răspuns:
| madalina188w a răspuns:

Il speli mereu sa se ia culoarea sau daca vrei sa ti-l faci roscat cu frunze de nuc fierte si in apa acea bagi capull... funda?