| Sweet_1111 a întrebat:

Buna!

Eu si sora mea ne jucam pe Barn Buddy.Si vrem sa ne facem amandoua vecine.Cum sa facem?

Răspuns Câştigător
| MeGhosta a răspuns:

Dai acolo unde dai invitatii si invita o persoana [la nimereala] si dupa ce o inviti om sa iti apara un link, pe care il dai surorii tale [ea va apasa pe el si va deveni vecina cu tine]
funda?

4 răspunsuri:
| DouaPuncteD a răspuns:

Domnisoara Anda. Cum iti permiti sa jignesti in halul acesta un utilizator TPU? Daca era ceva in neregula cu intrebarea aceasta Raluca va fi cea care v-a lua masuri. Poate oi fi eu mica de varsta dar nu suport sa vad cum altii jignesc pe altii pentru niste intrebari care chiar ii intereseasa. Gandeste-te si tu caci la randul tau poti pune o intrebare pe Site-ul TPU de care chiar esti interesata, iar altii ar rade de tine. Incearca sa te gandesti inainte de a scrie. wave

| DouaPuncteD a răspuns:

Pai...
Jos de tot acolo iti arata mai multi prieteni adica vecini de ai tai cu poza lor si numele lor. Apoi apesi de sageata si numai apare nici un prieten decat un fel de barbat sau ceva de genullaughing. Dai click acolo pe unul din alea si iti v-a aparea. Selectezi hi5ul surori tale si dai Send. Astfel ea v-a primi cererea si iti v-a da accept.tongue

| Cherisheverything a răspuns:

Buna!

Paiii cred ca trebuie sa dai neighbour x (x fiind numele laughing )
Sper sa fie corect din cate imi amintesc.

Te pup! :*

| Andrei_9613 a răspuns:

Intri pe email-u tau ii trimi cerere apoi iesi. dai disconnect la internet apoi conectezi intra ea pe email-u ei si iti accepta cerereawinking
sper sa te descurci
fundasmug?