| C4t4LiNuTzZzA a întrebat:

Buna fetelor am o mica problema...Imi plac baietii asta e evident dar in ultima vreme parca nu m-ar deranja atat de tare fetele... X_x va rog ajutati-ma un pic sunt cam confuzasad
P. S:Am 12 ani... X_x

Răspuns Câştigător
| yloveyou1 a răspuns:

Foarte ciudat...hmm. Poi asta e doar o parere de - a ta. Poate cauza sunt chiar baietii, poate nu te-au mai bagat in seama si te simti mai apreciata de fete decat de baieti, dar asta nu inseamna ca esti bi sau lesbi...

4 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Lezbi cumva?=)

| MaryusMN a răspuns:

La 12 ani ar trebui sa te tii de carte lasa baietii k pe la 14 faci altceva. pune mana pe carte

| Nolkyz a răspuns:

Ai intrat in perioada in care descoperi. E ok sa simti anumite lucruri de genul, nu trebuie sa te alarmezi. O sa treaca.

Răspuns utilizator avertizat