| Denisa85 a întrebat:

(funda)
De vreo doua zile ma simt foarte rau, iar de ieri am senzatii de varsaturi si nu stiu ce sa mai iau, am baut ceai cu lamaine, am luat coldrex si altele iar progamarea la doctor o am luni dupa amiaza. help me.

Răspuns Câştigător
| AnYyCrZ a răspuns:

Nu bea lamaie,are aciditate si iti creaza mai rau starea de voma,in primul rand calmeaza-te,incearca sa mananci si sa bei cat mai putine alimente si lichide si mananca doar paine prajita, la mine a functionat si incearca sa dormi de obicei, un somn bun iti face bine...insanatosire grabnica!