| BiaBubulina a întrebat:

Ieri mi-am cumparat un feon si am vazut ca are difuzor.Este adevarat ca iti face parul cret si ramane permanent sau doar iti da volum la par?

Răspuns Câştigător
| DamaryRocha a răspuns:

Buna! Parerea mea, care cred ca este corecta este aceea ca nu are cum sa iti ramana permanent parul cret, nu are cum! Posibil sa iti ramana un timp mai indelungat, dar in niciun caz permament, fii sigura de asta! Poate iti confera doar ceva volum la par, dar este si o posibilitate ca... dandu-ti volum la par prea mult sa ti se arda! Sper ca te-am ajutat, daca nu...Bafta!